BAŞARIYA GİDEN ORTAKLIK

Ekmek mayası uzmanları

HAKKIMIZDA...

İstanbul DOSU Maya, farklı ekmek yapım türlerine uyarlanmış pişirme, maya ve türevi malzeme üretimlerinde uzmanlaşmış olup, fırıncılık sektöründeki deneyimleri ile dünya çapında yerini almıştır.

İstanbul’da kurulan İstanbul DOSU Maya, uzmanlığı, teknik ve endüstriyel bilgi birikimi sayesinde ekmek üretiminde referans haline gelmiş bir şirkettir.

Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz sayesinde dünyanın dört bir yanındaki fırıncı ve tüketicilerin beklentilerini karşılayabilmekteyiz.

Müşteri portföyümüze ihtiyaçları doğrultusunda ekmek ürünleri sunabilmek için kalite, tutarlılık ve teknik ustalığa odaklanıyoruz.

Dünya’daki yerimiz

10 yılı aşkın süre gelen deneyimlerimiz ile ekmek yapımına yönelik ürünlerimiz bugün dünya çapında 80’den fazla ülkede yer almaktadır.

Ana üretim merkezimiz Türkiye, Lüleburgaz’da yer almaktadır. Bu maya ve ekmek yapım malzemeleri üretim birimi, aşağıdakiler açısından en yüksek standartları karşılamaktadır:

  • hijyen
  • kalite
  • verim

Ürün portföyümüzü kendi pazarlarında dağıtmak isteyen distribütörleri arıyoruz. Sizlerde DOSU Maya partneri olmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Sertifikalarımız

İstanbul DOSU Maya olarak, kuruluşumuzdan beri gıda güvenliği ve ürünlerimizin kalitesi her zaman önceliğimiz olmuştur.

Farklı kalite sertifikalarına sahip oluşumuz sayesinde ürün yelpazemizi bugün birçok farklı pazarda dağıtmayı başarabildik. 

Sahip olduğumuz sertifikalarımızdan bazıları:

HELAL, ISO 9001, FSSC, KOŞER, TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM SERTİFİKASI

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.